top of page

Tüm gün fotoğraf çekimi

Hazırlıklarınızdan başlayarak parti /eğlence sonuna kadar sizinle beraberiz. Önceliğimiz sizi sıkmamak ve sürece fazla müdahale etmemek. Tecrübelerimize güvenerek gerekli anlarda küçük önerilerde bulunuyoruz. Sizi uzaktan izleyen bir göz gibi doğal, kendi akışında fotoğraflar çekmeyi amaçlıyoruz. Sizi anlıyor ve tüm süreç boyunca iletişimimizi canlı tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Doğallık bizim için çok önemli, bu yüzden özelikle ışığı etkin yönetmemize yardımcı olacak yüksek kalitede fotoğraf makineleri ve lensler kullanıyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğrafları düzenliyor ve yüksek çözünürlükte teslim ediyoruz. Düğün günü fotoğraf örnekleri hikayeler sayfamızda. Aşağıda o gün yaptığımız çekimlerin bir listesini görebilirsiniz.

Evden çıkış
Hazırlıklarınız  

Gelin damat portre çekimi

Aile ve arkadaşlarla fotoğraf çekimi

Parti/eğlence/düğün töreni sırasında fotoğraf çekimi

D+S D-210.jpg
A+D-346.jpg

Kısa film  (Düğün hikayesi)

Fotoğraf çekiminize ek olarak tüm günü anlatan belgesel tarzda hazırlanmış bir kısa film istiyorsanız bu seçenek tam size göre.Bir videografer  tüm gün boyunca film kurgusunda kulanılacak, o gün yaşanan olay ve duyguları en iyi şekilde anlatan spot görüntüler topluyor.Görüntüleri günün doğal akışını bozmadan, izlenimci tarzda topluyoruz. Daha sonra bu görüntüleri belirli bir senaryo mantığıyla kurgu ve montaja alarak 5 - 8 dakikalık bir film hazırlıyoruz.  Sinematografik görüntü almaya uygun yüksek kalitede kamera ve lensler kulanıyoruz. Drone ile havadan çekim bu pakete dahildir. Ayrıca isterseniz kameraman sayısını arttırabiliriz. Hazırladığımız filmlerin fragmanlarını fragmanlar sayfasında görebilirsiniz. Filmlerin tamamını ise Vimeo sayfamızı ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

Yalnızca dış mekan (Portre) çekimi

Eğer düğün günü sizinle olmamızı istemez ve farklı bir günde sadece gelin damat portre çekimi (dış mekan çekimi) isterseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Tüm fotoğraflar düzenlendikten sonra yüksek çözünürlükte teslim edilecektir.

Aktüel kamera

Bir videografer düğün töreni/eğlence/parti sırasında törenin tamamına yakın bir kısmını kayda alır. Montaj yapıldıktan sonra teslim edilir.

M+S-273.jpg
bottom of page